تبلیغات
صامت رکوردز - کاملترین بیوگرافی رضا پیشرو

صامت رکوردز


جستجو
نظر سنجی

 

محمدرضا ناصری آزاد ( پیشرو ) ملقب به رضا پیشرو خواننده ترانه‌های رپ فارسی است که در آلبوم «جنگل آسفالت» با سروش لشگری همکاری داشته است. وی همچنین یکی از اعضای تشکل صامت است. وی از سال ۱۳۸۳ رپ‌خوانی را شروع کرده و همچنین از لقب رضا ۳pac نیز استفاده کرده است. تاکنون دو آلبوم ساخته که آخرین آن جهنم ساکت می‌باشد. وی همچنین سروش را پدر خواندهٔ خود می‌داند، زیرا پدر خودش به او اهمیتی نمی‌داد. معروف‌ترین کارهای رضا پیشرو «برو جلو» با همراهی هیچکس و «بازم كلان» و همچنین دیس زدبازی به نام «اثر منفی» است .

فهرست مندرجات

[نهفتن]

[ویرایش] زندگینامه

محمدرضا ناصری آزاد متولد بهمن سال ۱۳۶۷ می‌باشد. در ۲ سالگی مادرش با مردی ازدواج می‌کند که حاصل این ازدواج پسری است به نام علی که برادر کوچک رضا است. وی تا ۱۰ سالگی با مادر و پدرش و برادر ناتنی‌اش، علی در هفت حوض نارمک زندگی می‌کرده‌اند. تا اینکه پدر ناتنی‌اش به خاطر سرطان خون در سال ۱۳۷۶ از دنیا می‌رود و وی در یکی از آهنگ‌هایش از ناپدری‌اش با نام هیولا یاد می‌کند. پس از مرگ پدرش به همراه مادرش از هفت حوض نارمک به نظام آباد می‌روند. در سال ۱۳۷۷ ، رضا ترک تحصیل می‌کند و برای کار وارد بازار می‌شود. در سال ۱۳۷۹ نیز برادر ناتنی‌اش، علی نیز ترک تحصیل می‌کند و به کلاس‌های آرایشگری می‌روند تا بتواند به همراه عمویش به دوبی برود و در آنجا آرایشگری کند.

رضا در سال ۱۳۸۳ با موسیقی رپ آشنا می‌شود و به دنبال کسانی می‌رود که این کار را ۶ سال پیش شروع کرده‌اند.

[ویرایش] دوران هنری

در شروع دروان هنری‌اش، وی ابتدا با داریا و آراد دوست می‌شود تا شاید بتواند با همکاری آنها آهنگی بخواهند، اما داریا و آراد درخواست وی را قبول نمی‌کنند. رضا سپس در حالی که ابلیس و گروهش به تهران آمده بودند، با آنها تماس می‌گیرد و درخواست می‌کند که به او در رپ‌خوانی کمک کنند که در نهایت به همراه ابلیس یک آهنگ با کیفیت و شعر بسیار ضعیف بیرون می‌دهد.

در سال ۱۳۸۴ وی از خواندن رپ کنار می‌کشد و تا سال ۱۳۸۶ به کار در بازار مشغول می‌شود. در این سال وی به دلیل رقابت با چند تن از دوستانش، دوباره به صحنه باز می‌گردد و این بار به صورت جدی رپ‌خوانی را پی‌گیری می‌کند.

او در آلبوم اول خود که وقت کثیف نام داشت در حدود ۱۸ آهنگ پخش کرد که تعدادی از آنها هیچگاه روی اینترنت نیامد. اگر بخواهیم از آلبوم اول رضا چند آهنگ زیبا نام ببریم می تواینم به نام اهنگهای شب نحس و لبخند تلخ و وقته کثیف اشاره کرد.

رضا در طول ۶ سال سابقه کاری خود بدترین آهنگ های خود را از این آلبوم نام می‌بردآهنگ هایی که با ابد و گنگ من در ابتدای کارش رکورد کرده بود ... معروف ترین اثرش: فاک زدبازی با همکاری داریا و فینچر.اگرچه بعدا" آهنگی با کیفیتی بسیار بالاتر که با فاک زدبازی قابل قیاس نبود را با داریا و سامان فینچر بیرون داد.و در واقع داریا کسی بود که رضا را معروف کرد و اسم رضا را عوض و همچنین باعث آشنایی رضا با سروش هیچ کس بود

در سال۱۳۸۵ ، ۶ ترانه با آهنگ‌های دزدی و شعرهای ضعیف که اکثرش فقط فحش و شاخ و شانه کشیدن برای دیگر خوانندگان بود، پخش شد. در سال ۱۳۸۶ که آلبوم امزیپر بیرون آمده بود و گروه زدبازی به همراه هیچکس کارهای پر طرفداری را ارائه می‌دادند، رضا مشغول به نوشتن شعر قوی و بهتری نسب به گذشته کرد. بعد از مدتی وی با بچه‌های گروه ۰۲۱ آشنا می‌شود و به همراه آنها چند آهنگ با ریتم و بیت‌های دزدی اما با شعرهای بهتر در استودیو ضبط می‌کند، اما این ترانه‌های پخش نمی‌شود.

در اواخر سال ۱۳۸۶ وی اسم خود رابا مشورت داریا و سروش هیچکس اسم «پیشرو» را برای خودش انتخاب می‌کند. وی در تمام فروردین و اردیبهشت سال ۱۳۸۶ ، بر روی شعرها و آهنگ‌های جدیدش کار می‌کند که در نهایت با همکاری هیچکس، تتلو، تهی و ابلیس آلبومی به نام «واقعیت» که شامل ۱۰ ترک می‌شود را منتشر می‌کند. قبل از انتشار کامل آلبوم، با پیشنهاد سروش اسم آلبوم به «آلبوم ۰۲۱» تغییر پیدا می‌کند که در این تغییر ۴ ترک به آلبوم اضافه می‌شود. در این ۴ ترک اضافه شده سروش هیچکس افرادی مانند تیغه، مهدی قاتل، اس بی و... را معرفی می‌کند.

رضا بعد از مدتی که با تتلو کارهای R&B و رپ بیرون دادند، شروع به ساخت آهنگ‌های جدید با اعضای آلبوم ۰۲۱ کردند که نتیجهٔ این همکاری تولید ۱۵ ترک شد که تمامی این ترک‌ها به صورت تک‌تک منتشر می‌شد و همین امر نیز باعث شهرت وی بیش از پیش وی شد. سرانجام در آبان سال ۱۳۸۶ به فکر ساخت آلبوم جدیدی شد که به کمک سروش هیچکس نامش را «جهنم ساکت» انتخاب کرد که یکی از ترک‌های این آلوم به نام پدر، خطاب به پدر واقعی رضا است.

[ویرایش] ازدواج

رضا ناصری معروف به پیشرو در اواسط سال 88 شروع به زندگی مشترک کرد و با شخصی ازدواج کرد.البته باید دانست که با آتیش نامزد پیشینش ازدواج نکرده است.در عروسی پیشرو اشخاصی مانند:توقیف , بهرام , بیداد , هیچکس و... حضور داشتند.

[ویرایش] آلبوم جهنم ساکت

ترانه‌های آلبوم جهنم ساکت عبارتند از: اینترو , پدر , جهنم ساکت , هدیه , دیوونه , برو جلو , برای رپ , از همتون بیزارم

[ویرایش] آلبوم هانوشته شده در سه شنبه 5 مرداد 1389 توسط علی احمدی
درباره سایت
نویسندگان
ابر برجسب ها
آمار سایت

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار